Philips usisavač XB2125/09ID EK000367418
Philips usisavač XB2125/09ID: EK000367418
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 169,00 €
Philips usisavač XB2125/09
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips usisavač XB2125/09
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga | 850 W |
| Snaga usisivača | 850 W |
| Buka (dB) | 77 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 1.3 l |
| Radni domet | 9 m |
| Duljina kabela | 6 m |
| Antialergijski filter | Ne |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 4 kg |