Miele usisavač Complete C3 125 EditionID EK000580213
Miele usisavač Complete C3 125 EditionID: EK000580213
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 249,00 €
Miele usisavač Complete C3 125 Edition
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Usisavači s vrećicom |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Plava |
| Snaga usisivača | 890 W |
| Buka (dB) | 77 dB |
| Volumen vrećice | 4.5 l |
| Radni domet | 12 m |
| Duljina kabela | 8.5 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 7.3 kg |