Rowenta usisavač RO4931EAID EK000524084
Rowenta usisavač RO4931EAID: EK000524084
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 183,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Usisavači s vrećicom |
| Brand | Rowenta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga usisivača | 750 W |
| Buka (dB) | 69 dB |
| Volumen vrećice | 5 l |
| Radni domet | 12 m |
| Duljina kabela | 8.4 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 6.13 kg |