KARCHER usisavač za prozore WV2 PremiumID EK000562038
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 94,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Kärcher je unio revoluciju u čišćenje prozora s inovativnim usisavačem prozora. Uz pomoć originalnog baterijskog usisavača prozora Kärcher čišćenje postaje dječja igra i štedi mnogo vremena i truda. Zahvaljujući električnom usisavanju zamorno kapanje je za sva vremena passé. Pametna kombinacija boce za prskanje i navlake od mikrovlakana te usisna funkcija usisavača prozora pridonose vrhunski djelotvornom čišćenju i blistavo čistim prozorima – bez pruga i mrlja. Kärcher baterijski usisavač prozora ergonomskog oblika i lagan za rukovanje omogućuje posebno higijensko čišćenje prozora jer nema izravnog kontakta s prljavom vodom. Zahvaljujući dodatnoj uskoj usisnoj mlaznici bez problema se mogu dosegnuti i manja ili teško dostupna područja npr. kod prozora s prečkama ili vitrina. Čišćenju više nema granica. Kod bijelog WV 2 Premium dodatna navlaka od mikrovlakana za van s posebno brojnim abrazivnim vlaknima i strugalo za tvrdokornu prljavštinu dio su isporuke.
Značajke i prednosti
Brzo pražnjenje
Spremnik za prljavu vodu može se po potrebi uvijek jednostavno i brzo isprazniti.
Izmjenjiva usisna mlaznica
Ovisno o veličini površine za čišćenje, moguće je priključiti malu i veliku usisnu mlaznicu.
LED prikaz u vidnom polju
Lako upravljanje energijom: LED prikaz integriran u prekidaču za uključenje/isključenje pravovremeno dojavljuje kada je potrebno puniti akumulator.
| Lagan i tih |
|
| Original |
|
| Tri puta brže |
|
| Rezultat bez kapanja i bez ostavljanja tragova |
|
| Apsolutno higijenski |
|
| Višestruka primjena |
|
Tehnički podaci
| Radna širina usisne mlaznice (mm) | 280 |
| Radna širina uske usisne mlaznice (mm) | 170 |
| Kapacitet spremnika za prljavu vodu (ml) | 100 |
| Vrijeme rada baterije (min) | 35 |
| Vrijeme punjenja baterije (min) | 230 |
| Vrsta baterije | Litij-ionska baterija |
| Snaga čišćenja po punjenju baterije | oko 105 m² = 35 prozora |
| Vrsta struje (V/Hz) | 100 - 240 / 50 - 60 |
| Težina s baterijom (kg) | 0,6 |
| Težina bez pribora (kg) | 0,6 |
| Težina uklj. ambalažu (kg) | 1,2 |
| Dimenzije (d × š × v) (mm) | 120 x 280 x 320 |
| Oprema | Širina usisne mlaznice: 280 mm Punjač baterija Boca s raspršivačem Extra s navlakom za brisanje od mikrovlakana Koncentrat za čišćenje prozora (1 × 20 ml) Navlaka za brisanje od mikrovlakana, za vanjsu upotrebu: 1 x Mogućnost izmjene usisne mlaznice Strugalo za nečistoće |

| Tip proizvoda | Usisavači za prozore |
| Brand | Karcher |
| Jamstvo | 2 god |
| Vrijeme rada | 35 min |
| Vrijeme punjenja | 4 h |
| Snaga čišćenja po punjenju baterije | 105 m² |
| Kapacitet spremnika za vodu | 0.1 l |
| Radna širina usisne mlaznice | 28 cm |
| Radna širina uske usisne mlaznice | 17 cm |
| Visina | 32 cm |
| Širina | 28 cm |
| Dubina | 12 cm |
| Neto težina | 0.6 kg |