Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Philips automatski aparat za espresso EP4441/50ID EK000594469
Philips automatski aparat za espresso EP4441/50ID: EK000594469
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 15% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 799,00 €
- Cijena
- 649,00 €
Dodatnih 15% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
551,65 €
Philips automatski aparat za espresso EP4441/50
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Philips automatski aparat za espresso EP4441/50
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Aparati za espresso kavu |
| Tip aparata | Automatski |
| Snaga aparata za kavu | 1500 W |
| Tlak pumpe | 15 bar |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Zaslon | Da |
| Maksimalna visina šalice | 14.5 cm |
| Dvostruka šalica | Da |
| Grijanje šalica | Ne |
| Spremnik za mlijeko | Da |
| Mlinac za kavu u zrnu | Da |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Automatsko čišćenje | Ne |
| Automatsko uklanjanje kamenca | Ne |
| Visina | 37.1 cm |
| Širina | 24.6 cm |
| Dubina | 43.3 cm |
| Neto težina | 8 kg |