Stropna svjetiljka Elli, 2 X GU10, IP20, crnaID EK000495147
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 82,92 €
Dostavljamo već od 09.04.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Jednostavna i elegantna stropna svjetiljka u modernom stilu s minimalizmom. Umjesto ukrasa na zidovima i policama, vrijedi staviti efektnu stropnu lampu koja će biti funkcionalan ukras ELLI svjetiljka na nenametljiv način može upotpuniti rasvjetu dnevnog boravka, spavaće sobe ili hodnika. Njegov delikatni, stožasti abažur lako se uklapa u suvremene trendove završne obrade. Dodatna prednost je mogućnost podešavanja kuta svjetlosti, tako da možete prilagoditi smjer svjetlosti svojim potrebama.
Karakteristike:
- Moderan stil;
- Bezvremenska kombinacija crne i zlatne;
- Neovisna regulacija svake nijanse;
- Abažur srednje veličine za dva izvora svjetla GU10 - duljina lampe je 31 cm.
Tehnički podaci (ELLI 4557):
- Boja: Crna, zlatna
- Grlo: GU10 / ES111
- IP zaštita: IP20
- Materijal: Metal
- Oblik: Okrugli
- Prostor: Dnevni boravak, kuća, stan
- Tip: Nadgradna, stropna
- Zakretno: Da
- Žarulja: Nije uključena
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | GTV |
| Snaga | 20 W |
| Vrsta grla | GU10 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 11.8 cm |
| Širina | 31 cm |
| Dubina | 9 cm |