Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Miele aparat za kavu CVA 7845 obswID EK000396688
Miele aparat za kavu CVA 7845 obswID: EK000396688
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 4.629,00 €
Miele aparat za kavu CVA 7845 obsw
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga | 1500 W |
| Tip proizvoda | Aparati za espresso kavu |
| Tip aparata | Automatski |
| Snaga aparata za kavu | 1500 W |
| Tlak pumpe | 15 bar |
| Kapacitet spremnika za vodu | 2.7 l |
| Zaslon | Da |
| Maksimalna visina šalice | 16.5 cm |
| Dvostruka šalica | Da |
| Grijanje šalica | Ne |
| Spremnik za mlijeko | Da |
| Mlinac za kavu u zrnu | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Automatsko čišćenje | Da |
| Automatsko uklanjanje kamenca | Da |
| Visina | 45.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 47.5 cm |
| Neto težina | 25.2 kg |