Acer Aspire 3 NX.KSJEX.024, 15.6" FHD, AMD Ryzen 7 5700U, 24GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon Graphics, FreeDOS, laptopID EK000688879
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 679,00 €
- Cijena
- 499,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Kratke tehničke karakteristike:
Acer prijenosno računaloAspire 3 NX.KSJEX.024 opremljeno je 15,6" Full HD Acer ComfyView ekranom koji pruža ugodno korisničko iskustvo pri svakodnevnom radu. Pokreće ga snažan AMD Ryzen 7 5700U procesor s baznim taktom od 1,80 GHz, uz čak 24 GB DDR4 radne memorije za glatko obavljanje više zadataka odjednom.
Za pohranu podataka tu je brzi 1 TB PCIe Gen4 SSD, koji osigurava izuzetne brzine čitanja i pisanja. Integrirana AMD Radeon™ Graphics grafička kartica omogućuje solidne performanse za multimediju i lagane grafičke zadatke.
Prijenosnik dolazi s FreeDOS operativnim sustavom, što korisniku omogućuje vlastiti odabir OS-a. Ugrađena 53 Wh Li-Ion baterija osigurava pouzdanu autonomiju za cjelodnevni rad.
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Brand | Acer |
| Vrsta namjene laptopa | Internet&Office |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7 |
| Model procesora | 5700U |
| Brzina procesora | 1.8 GHz |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| RAM memorija | 24 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sustav | Free Dos |
| Osvjetljena tipkovnica | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 3 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Masa | 1.78 kg |
| Ostalo | Mat zaslon, HD web kamera, stereo zvučnici, podrška za Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.1 |
