ASUS TUF Gaming A16, FA608WV-QT027, 16" 2.5K IPS 165hz, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 16GB RAM, 1TB SSD, nVidia GeForce RTX 4060, Free DOS, laptopID EK000659722
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 1.899,99 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
ASUS TUF Gaming A16
Igrajte bez ograničenja uz AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 procesor i NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 grafičku karticu s maksimalnim TGP-om od 140 W. Uživajte u 2,5K zaslonu s frekvencijom osvježavanja od 165 Hz i podrškom za NVIDIA G-SYNC za besprijekornu sliku.
Napredni sustav hlađenja s Dual 2nd Gen Arc Flow Fans™ ventilatorima i hladnjakom pune širine osigurava optimalne performanse pri maksimalnoj snazi od 170 W.
Ergonomska tipkovnica s hodom tipki od 1,7 mm, širok izbor priključaka, FHD kamera i prostrani touchpad omogućuju ugodno korištenje.
Uz bateriju kapaciteta 90 Whr, USB-C napajanje i vojni standard izdržljivosti MIL-STD-810H, prijenosnost je zajamčena.
AI poboljšanja donose 50 TOP na AMD Ryzen AI i 321 AI TOP na RTX 4070, omogućujući vrhunske performanse umjetne inteligencije.
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Asus |
| Copilot PC | Da |
| Vrsta namjene laptopa | Gaming |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 16 " |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen AI 9 |
| Model procesora | HX 370 |
| Brzina procesora | 5.1 GHz |
| Broj jezgri procesora | 12 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 5200 |
| Tip memorije | DDR6 |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | GeForce RTX 4060 |
| Model grafičkog čipa | GeForce RTX 4060 |
| Operativni sustav | Free Dos |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 24 |
| Masa | 2.2 kg |
| Ostalo | Tipkovnica s RGB pozadinskim osvjetljenjem, IPS-level nereflektirajući ekran, Dva zvučnika, Dolby Atmos |
