Lenovo V15 G4 IRU, 83A1006XSC, 15,6 FHD IPS 300nits, Intel Core i3 1315U, 16GB RAM, 512GB PCIe NVMe SSD, Intel UHD Graphics, Free DOS, laptopID EK000570908
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 530,00 €
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Lenovo V15 se učinkovito nosi s vašim potrebama. 15,6" FHD IPS ekran jasno prikazuje živopisne boje, a uski bočni okviri nude bolji pogled. Ugrađeni TPM 2.0 čuva rezultate vašeg rada sigurnim, kriptiranjem podataka i lozinki. Suvremeni dizajn ovog laptopa pruža vrhunski izgled i osjećaj pod prstima, s tankim kućištem koje je vrlo ugodno za prenošenje, kad niste u uredu.
Kratke tehničke karakteristike:
Lenovo V15 G4 IRU, 83A1006XSC, procesor Intel Core i3 1315U, 1,20 GHz do 4,50GHz, Core 6, radna memorija 16GB DDR4-3200, ekran 15,6" FullHD IPS 300nits 1920x1080 Anti-Glare, tvrdi disk 512GB PCIe NVMe SSD, operativni sustav Free DOS, grafička kartica Intel UHD Graphics, HD web kamera, stereo zvučnici, 802.11ac, Bluetooth 5.1, Ethernet RJ-45, TPM 2.0, 1x USB 2.0, 1x USB 3.2, 1x USB 3.2 Type-C, HDMI, masa 1,65 kg, boja crna, jamstvo 3 godine
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Lenovo |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I3 |
| Model procesora | 1315U |
| Brzina procesora | 1.2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel UHD Graphics |
| Operativni sustav | Free Dos |
| Osvjetljena tipkovnica | Ne |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 1 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 1.65 kg |
| Ostalo | IPS 300nits ekran, HD web kamera, stereo zvučnici |