Lenovo Yoga 7 2u1 14AHP9, 83DK002GSC, 14 WUXGA OLED Touchscreen 400nits, AMD Ryzen 7 8840HS, 16GB RAM, 1TB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon 780M Graphics, Windows 11 Pro, laptopID EK000622999
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Ostvarite 10% popusta i zaštitite svoj novi laptop uz "eKupi spajalicu"!
Sve informacije o promociji pronađite OVDJE.
Pogodnost vrijedi do 31.12.2026. u 23:59h ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 1.447,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Lenovo Yoga 7
Upoznajte 14" laptop Yoga 7 s kojim ćete obaviti svaki zadatak, zahvaljujući snazi najnovije, 8.generacije AMD Ryzen™ 7 procesora i autonomiji baterije do 14 sati. Također nudi i pametne značajke koje štede vrijeme i pojednostavljuju vaš dan. Ovaj laptop je moderan i pametan.
Kratke tehničke karakteristike:
Lenovo Yoga 7 2u1 14AHP9, 83DK002GSC, procesor AMD Ryzen 7 8840HS, od 3,30 GHz do 5,10 GHz, Core 8, radna memorija 16GB LPDDR5x-6400, ekran 14" WUXGA OLED Touchscreen (1920x1200) 400nits, Glossy, 100% DCI-P3, Dolby Vision, 60Hz, 1TB PCIe NVMe SSD, operativni sustav Windows 11 Pro, grafička kartica AMD Radeon 780M Graphics, Aluminijsko kućište, tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem, MIL-STD 810H military standard, čitač memorijskih microSD kartica, Lenovo Digital Pen, FullHD web kamera s zatvaračem, stereo zvučnici s Dolby Atmos certifikatom, HD Audio, 802.11ax, Bluetooth 5.3, 1x USB 3.2, 2x USB 3.2 Type-C, HDMI 2.1 do 4K/60Hz, TPM 2.0, masa 1,49 kg, Boja siva, Jamstvo 2 godine
|
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Lenovo |
| Vrsta namjene laptopa | Ultrabook |
| Zaslon na dodir | Da |
| Veličina zaslona | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1200 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7 |
| Model procesora | 8840HS |
| Brzina procesora | 3.3 GHz |
| Broj jezgri procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 6400 |
| Tip memorije | DDR5X |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | AMD |
| Model grafičke kartice | AMD Radeon 780M |
| Model grafičkog čipa | Radeon Graphics |
| Operativni sustav | Windows 11 Pro |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 1 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Masa | 1.49 kg |
| Ostalo | WUXGA OLED 400nits 100% DCI-P3 Glossy ekran, Aluminijsko kućište, Lenovo Digital Pen, MIL-STD 810H military standard, čitač memorijskih microSD kartica, FullHD web kamera s zatvaračem, stereo zvučnici s Dolby Atmos certifikatom |