MacBook Pro 13 Touch Bar, Intel Core i5 2,0GHz, SSD 1TB, 16GB, INT KB, Space Grey (mwp52ze/a)ID EK000324673
MacBook Pro 13 Touch Bar, Intel Core i5 2,0GHz, SSD 1TB, 16GB, INT KB, Space Grey (mwp52ze/a)ID: EK000324673
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 2.732,63 €
MacBook Pro 13 Touch Bar: 2,0GHz 1TB - svemirski sivi 2,0GHz 4-jezgreni procesor Intel Core i5 10. generacije (Turbo Boost do 3,8GHz) 16GB 3733MHz LPDDR4X memorija 1TB SSD pohrana Tipkovnica - Inte...
Saznaj više
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
MacBook Pro 13 Touch Bar: 2,0GHz 1TB - svemirski sivi
2,0GHz 4-jezgreni procesor Intel Core i5 10. generacije (Turbo Boost do 3,8GHz)
16GB 3733MHz LPDDR4X memorija
1TB SSD pohrana
Tipkovnica - International
| Tip proizvoda | Laptop |
| Jamstvo | 1 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Brand | Apple |
| Vrsta namjene laptopa | Poslovni |
| Zaslon na dodir | Ne |
| Veličina zaslona | 13.3 " |
| Rezolucija ekrana | 2560 x 1600 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core I5 |
| Model procesora | i5-1038NG7 |
| Brzina procesora | 2 GHz |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 3733 |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 1024 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Plus G7 |
| Model grafičkog čipa | Intel Iris Plus |
| Operativni sustav | MacOs |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 0 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 0 kom |
| USB type C | 4 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 0 |
| Masa | 1.4 kg |
| Ostalo | IPS 500nits |