Vanjski SSD SanDisk Extreme PRO Portable 2TBID EK000595610
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 379,53 €
Dostavljamo već od 01.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
SANDISK Extreme PRO 2TB Portable SSD Read/Write Speeds up to 2000MB/s USB 3.2 Gen 2x2 Forged Aluminum Enclosure 2-meter drop protect
Vanjski SSD SANDISK Extreme PRO Portable 2TB
Završite prvi sa snažnim SSD performansama
Od robne marke kojoj vjeruju profesionalni fotografi diljem svijeta, SanDisk Extreme PRO Portable SSD pruža moćne solid state performanse u robusnom, pouzdanom rješenju za pohranu. Gotovo 2x brže od naše prethodne generacije!
Specifikacije:
| Značajka | Vrijednost |
|---|---|
| Kapacitet | 2 TB |
| Sučelje | USB 3.2 Gen 2 x2 |
| Kompatibilnost | Kompatibilno stolno ili prijenosno računalo |
| Dimenzije (D x Š x V) | 110,26 mm x 57,34 mm x 10,22 mm |
| U kutiji | Extreme PRO prijenosni SSD, USB-C na USB-C kabel, USB-C na USB-A kabel, Vodič za sigurnost i jamstvo |
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Siva |
| Brand | SanDisk |
| Kapacitet | 2000 GB |
| Format | 2.5 inch |
| Sučelje | USB 3.2 Gen 2 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | SSD |
| Masa | 0 g |
| Dubina | 110.26 mm |
| Visina | 10.22 mm |
| Širina | 57.34 mm |