Acer Nitro ED270UP2bmiipx, UM.HE0EE.202, 27" QHD VA, 170Hz, 1ms, 2x HDMI, DisplayPort, zvučnici, zakrivljeni, monitorID EK000559833
Acer Nitro ED270UP2bmiipx, UM.HE0EE.202, 27" QHD VA, 170Hz, 1ms, 2x HDMI, DisplayPort, zvučnici, zakrivljeni, monitorID: EK000559833
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 275,00 €
ACER Nitro ED270UP2bmiipx 27inch VA QHD Curved LED 170Hz ZeroFrame 250nits 1ms 2xHDMI DP Speakers Audio out FreeSync Premium 2YW Ekran: 68.6 cm (27...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
ACER Nitro ED270UP2bmiipx 27inch VA QHD Curved LED 170Hz ZeroFrame 250nits 1ms 2xHDMI DP Speakers Audio out FreeSync Premium 2YW
- Ekran: 68.6 cm (27") Full HD (1920 x 1080) 240 Hz, Curved 1500R
- Panel: Vertical Alignment (VA) (178°x178°) Adaptive Sync
- Priključci: DisplayPort, HDMI
- Vrijeme odaziva: 1 ms VRB
- Svjetlina: 250 cd/m²
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Acer |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 27 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | 2K/QHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 170 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 2560 x 1440 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | AMD FreeSync Premium, Anti-glare |