BOSCH Professional GHO 20-82 blanjaID EK000752312
Više saznaj ovdje.
Najniža cijena u prethodnih 30 dana
Cijena
GHO 20-82 Professional Blanja <...  Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
GHO 20-82 Professional
Blanja
TEHNIČKI PODACI
Dodatni podaci
Nazivna ulazna snaga 700 W
Širina blanjanja 82 mm
Dubina blanjanja 0 – 2 mm
Napon, električni 230 V
Težina* 2,7 kg
Podesiva dubina utora 0 – 9 mm
Broj okretaja u praznom hodu* 16.500 min-1
Brand Bosch Professional
Snaga 700 W