LAVOR visokotlačni perač Smart Extra 135 1900 WID EK000680859
Više saznaj ovdje.
Cijena
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
LAVOR visokotlačni perač SMARTEXTRA135
Značajke:
Stupanj pranja 4 - pogodan za čestu upotrebu i čišćenje tvrdokorne prljavštine
Dolazi sa širokim rasponom dodataka
Skladištenje dodatne opreme
Tri čelična klipa, aluminijska glava pumpe s integriranim ventilom
Ergonomska ručka s ručnom cijevi za sigurno skladištenje
Dva kotača s gumenim gazištima za izvrsnu mobilnost i dodatno prianjanje
Visokotlačno crijevo od 5m
Sustav automatskog zaustavljanja
Pjenasto crijevo i boca za besprijekorno pranje automobila
U opremi:
  • Lavor Smart Extra 135 visokotlačni čistač s hladnom vodom
  • Pištolj za brzo spajanje
  • Visokotlačno crijevo 5m
  • Zamjenjivi držač mlaznice
  • Variojet visokotlačna mlaznica
  • Turbo mlaznica
  • Koplje od pjene i boca
  • Fiksna četka
  • Rotirajuća četka
  • Čistač terase L25
Tehnički podaci:
  • Snaga: 1900 W
  • Maksimalni pritisak: 135 bara
  • Maksimalni protok: 420 L/h
  • Dimenzije: 26,5x29,5x60 cm
  • Težina: 8 kg
Tip proizvoda Visokotlačni perači
Brand Lavor
Jamstvo 2 god
Snaga 1900 W
Napon 220 V
Maximalni pritisak 135 bar