RYOBI električna kosilica ONE+ RLM18X41H240 + gratis trimer OLT1832ID EK000529084
Više saznaj ovdje.
Cijena
RLM18X41H240 41cm (2x4Ah+Punjac)+ gratis trimer OLT1832 32cm aku kosilica RLM18X41H240: 18V ONE+ širina košnje 41 cm ...  Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 1 + 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
RLM18X41H240  41cm (2x4Ah+Punjac)+ gratis trimer OLT1832 32cm
  • aku kosilica RLM18X41H240:
  • 18V ONE+
  • širina košnje 41 cm
  • veličina košare 50L
  • 6 prilagodljiva stupnja visine košnje (25-70mm)
  • aku trimer OLT1832
  • 18V ONE+
  • širina košnje 30cm
Tip proizvoda Električne kosilice
Brand Ryobi
Jamstvo 1 + 1 god
Sakupljač trave Da
Radna širina 41 cm
Preporučena površina košnje 400 m²
Min. radna visina 25 mm
Maks. radna visina 70 mm