EINHELL Professional GP-HR 18/30 Li Solo, akumulatorski zidni nosač za vrtno crijevo 30m u setuID EK000840787
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 219,90 €
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Akumulatorski kolut za crijevo (voda)
GE-HR 18/30-1 Li-Solo
- Član Power X-Change obitelji, potrebna 1 × 18 V baterija
- Za vrtna crijeva duljine do 30 m, 12,5 mm (1/2")
- 2-u-1: stacionarno i mobilno (kolica dostupna zasebno)
- Vrtno crijevo kontinuirano izvlačivo
- Namatanje crijeva pritiskom na gumb
- Automatsko zaustavljanje motora štiti od oštećenja
- Vođenje crijeva za ravnomjerno uvlačenje bez savijanja
- Četke na ulazu za čišćenje crijeva tijekom povratnog uvlačenja
- Bubanj zakretljiv do 180°
- Odvod ostatne vode protiv vlage u kućištu
- Praktičan servisni poklopac za brzu zamjenu crijeva
- UV i prskanjem zaštićeno kućište za otpornost na vremenske uvjete
- Ručka za nošenje i udubljenja za prihvat olakšavaju transport
- Patentirani sustav vođenja i pričvršćivanja crijeva
- Mogućnost pohrane priključnog crijeva
- Uključuje zidni nosač za praktičnu zidnu montažu
- Uključuje UV-otporno 30 m crijevo sa Stopper-Ball kuglom
- Uključuje priključke za slavinu 21 mm (1/2"), 26,5 mm (3/4"), 33,3 mm (1")
- Uključuje 1,5 m dugo priključno crijevo Ø 12,5 mm (1/2")
- Uključuje vrtnu prskalicu i 3 × brze spojnice s Aquastopom
- Isporuka bez baterije i punjača (dostupni zasebno)
Opis proizvoda
S Einhell akumulatorskim zidnim nosačem za vrtno crijevo GE-HR 18/30-1 Li-Solo navodnjavanje vrta postaje jednostavnije nego ikad. Ručno namatanje crijeva zahvaljujući snažnoj 18 V Power X-Change bateriji postaje stvar prošlosti. Pritiskom na gumb, isporučeno 30 m dugo, UV-otporno vrtno crijevo promjera 12,5 mm (1/2") automatski se namata. Stopper-Ball kugla, tvornički montirana na crijevo i prilagođena crijevima promjera 12,5 mm (1/2"), jamči automatsko zaustavljanje motora i sprječava oštećenja. Tijekom namatanja, vođenje crijeva i četke na ulazu osiguravaju čisto uvlačenje bez savijanja. Crijevo se može kontinuirano izvlačiti. Kućište je UV i prskanjem zaštićeno, čime se osigurava optimalna otpornost na vremenske uvjete. Odvod ostatne vode odvodi vodu i vlagu iz kućišta. Uređaj se može koristiti stacionarno ili mobilno. Zahvaljujući zidnom nosaču uključenom u opseg isporuke, uređaj se može pričvrstiti na zid kuće ili šupe te zakretati za 90° ulijevo i udesno. S fiksno montiranim priključnim crijevom duljine 1,5 m, promjera 12,5 mm (1/2"), i pripadajućim standardnim priključcima za slavinu (1", 1/2", 3/4"), uređaj se može spojiti na slavinu. Zasebno dostupna kolica omogućuju mobilno navodnjavanje travnjaka. U isporuku su dodatno uključene tri brze spojnice s Aquastopom i vrtna prskalica. Isporuka je bez baterije i punjača, koji su dostupni zasebno.
Tehnički podaci
| Broj baterija uključenih u isporuku | 0 pcs |
|---|---|
| Broj punjača uključen u isporuku | 0 pcs |
| Duljina spojnog crijeva | 1.5 m |
| Duljina vrtnog crijeva | 30 m |
| IP vrsta zaštite | IPX4 |
| Min. preporuka PXC baterije | Sve baterije |
| Napon motora | 18 V |
| Promjer spojnog crijeva | 12.5 mm |
| Promjer vrtnog crijeva | 12.5 mm |
| Raspon zakretanja koluta za crijevo | 90 ° |
| Težina proizvoda | 9.702 Kg |
| Tip proizvoda | Dodaci za navodnjavanje |
| Brand | Einhell |
| Jamstvo | 2 god |