EINHELL Expert akumulatorska potopna pumpa za čistu vodu GE-PP 36 RB-A-SoloID EK000840805
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 169,90 €
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
EINHELL Expert akumulatorska potopna pumpa za čistu vodu
GE-PP 36 RB-A Li-Solo
- Član Power X-Change obitelji; potrebne 2 x 18 V baterije
- Twin-Pack tehnologija: 2 x 18 V PXC baterije za veću snagu
- 2-u-1 pumpa: za čistu vodu i bačve za kišnicu
- Automatska funkcija pri povećanju/smanjenju tlaka
- Mobilna kutija za bateriju s integriranim spremnikom za kabel
- Visoki tlak isporuke za prskalice, vrtne raspršivače itd.
- Fleksibilna cijev (gooseneck) s priključkom za crijevo
- Kontinuirano teleskopska spojna cijev
- Dugi spojni kabel za veće dubine uranjanja
- Kvalitetno kućište pumpe od plastike otporne na udarce
- Lako dostupan priključak za crijevo na vrhu pumpe
- Ušica za vješanje za spuštanje pumpe
- Ručka za jednostavan transport
- Baterija i punjač nisu uključeni (dostupni zasebno)
Opis proizvoda
Einhell akumulatorska pumpa za čistu vodu GE-PP 36 RB-A Li-Solo snažna je 2-u-1 pumpa za čistu vodu i upotrebu u bačvama za kišnicu. S 320 W snage, maksimalnim tlakom od 3 bara, visinom dobave do 30 m i protokom do 4500 l/h, idealna je za prskalice, vrtne raspršivače ili punjenje kanti za zalijevanje. Zahvaljujući Power X-Change Twin-Pack tehnologiji, pumpa radi s dvije 18 V baterije koje zajedno daju snagu od 36 V.
Mobilna kutija za bateriju otporna na prskanje s integriranom ručkom povezana je s pumpom putem 5-metarskog kabela i omogućuje maksimalnu fleksibilnost uz dubinu uranjanja do 4 m. Fleksibilna cijev s 1" vanjskim navojem i kontinuirano teleskopska spojna cijev olakšavaju punjenje kanti ili spajanje standardnih vrtnih crijeva.
Robusno kućište pumpe od plastike otporne na udarce opremljeno je ušicom za jednostavno spuštanje i lako dostupnim priključkom za crijevo na vrhu. Automatska funkcija omogućuje ugodan rad – pumpa se automatski uključuje i isključuje ovisno o tlaku.
Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača. Oni su dostupni zasebno.
Tehnički podaci
| Duljina priključnog kabela | 5 m |
|---|---|
| Maks. visina dobave | 30 m |
| Maks. tlak | 3 bar |
| Maks. protok | 4500 l/h |
| Maks. veličina čestica | 0 mm |
| Maks. dubina uranjanja | 4 m |
| Maks. temperatura vode | 35 °C |
| Napon motora | 36 V |
| Broj uključenih baterija | 0 kom |
| Broj uključenih punjača | 0 kom |
| Broj radnih kola | 1 kom |
| Snaga | 330 W |
| Vrsta tlačnog priključka | 33,3 mm (G1 AG) |
| Težina proizvoda | 3.75 kg |
| Jamstvo | 2 god |
| Max visina dostave | 30 m |
| Maks.protok | 4500 l |
| Max dubina urona | 4 m |