EINHELL Professional aku teleskopske škare za živicu GP-HH 18/50 Li BL-SoloID EK000840767
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 229,90 €
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
PROFESSIONAL Aku teleskopske škare za živicu
GP-HH 18/50 Li T BL-Solo
- Član Power X-Change obitelji, potrebna je 1 x 18 V baterija
- Brushless motor – više snage i dulje vrijeme rada
- Brushless – 10-godišnje jamstvo na motor nakon registracije
- Teleskopska drška s kontinuiranim podešavanjem bez alata
- Motorna glava podesiva u 8 položaja za fleksibilan rad
- Noževi od laserski i dijamantno rezanog čelika
- Metalni prijenos za dug vijek trajanja
- Udobno rukovanje zahvaljujući integriranim Softgrip površinama
- Dodatna gumirana oslonjena površina za siguran rad
- Čelični okvir štiti bateriju od udaraca
- Robusna zaštitna navlaka za skladištenje i transport
- Uključen remen za nošenje za ergonomski rad
- Baterija i punjač nisu uključeni (dostupni zasebno)
Opis proizvoda
Einhell PROFESSIONAL akumulatorske teleskopske škare za živicu GP-HH 18/50 Li T BL-Solo pouzdan su alat za redovitu njegu visokih živica i grmlja. Ove kompaktne teleskopske škare za živicu dio su Einhell Power X-Change obitelji i mogu se kombinirati sa svim baterijama i punjačima iz sustavne serije. Uređaj pokreće Einhell Brushless motor. Brushless motor osigurava više snage i dulje vrijeme rada u usporedbi s klasičnim motorima s ugljenim četkicama. Nakon online registracije osigurano je 10-godišnje jamstvo na Brushless motor. Teleskopska drška podešava se bez alata na ukupnu duljinu alata od 220 do 290 cm te ima praktične Softgrip površine za držanje. Rezni nastavak podesiv je u 8 položaja i opremljen laserski i dijamantno rezanim čeličnim noževima s duljinom rezanja od 50 cm i razmakom zubaca od 25 mm. Robustan metalni prijenos dizajniran je za dug vijek trajanja. Za siguran transport i skladištenje teleskopskih škara za živicu u isporuku je uključena zaštitna navlaka. Za rad je potrebna 18 V baterija, a čelični okvir na kraju teleskopske drške osigurava zaštitu baterije od udaraca. Baterija i punjač nisu uključeni i dostupni su zasebno.
Tehnički podaci
| Broj baterija uključenih u isporuku | 0 pcs |
|---|---|
| Broj punjača uključen u isporuku | 0 pcs |
| Duljina rezanja | 50 cm |
| Duljina vodilice | 55 cm |
| Materijal prijenosa | Metal |
| Napon motora | 18 V |
| Razmak zuba | 25 mm |
| Težina proizvoda | 4.15 Kg |
| Vrsta motora | Brushless - motor bez četkica |
| Tip proizvoda | Aku škare za živicu |
| Brand | Einhell Professional |
| Jamstvo | 2 god |
| Napon akumulatora | 18 V |