EINHELL Professional akumulatorska pila i teleskopske škare za grane set GP-HC 18/5020 Li T BL-SoloID EK000840807
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 289,90 €
Dostavljamo već od 13.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
EINHELL Professional akumulatorski višenamjenski alat
GP-HC 18/5020 Li T BL-Solo
- Član Power X-Change obitelji; potrebna 1 x 18 V baterija
- Brushless motor – veća snaga i dulje vrijeme rada
- Brushless – 10 godina jamstva na motor nakon registracije
- 2-u-1: teleskopske škare za živicu i pila za grane
- Zamjena nastavaka bez alata
- Teleskopska ručka s kontinuiranim podešavanjem bez alata
- Nastavak za škare za živicu podesiv u 8 položaja za fleksibilnu upotrebu
- Nastavak pile s metalnom kukom za prihvat grana
- Automatsko podmazivanje lanca putem spremnika za ulje s kontrolnim prozorom
- OREGON vodilica i lanac vrhunske kvalitete
- Metalni prijenos za dug vijek trajanja
- Čelični okvir štiti bateriju od udaraca
- Uključuje remen za nošenje za ergonomski rad
- Uključuje zaštitnu navlaku za spremanje nastavka za škare za živicu
- Uključuje zaštitu vodilice pile za sigurno skladištenje
- Baterija i punjač nisu uključeni (dostupni zasebno)
Opis proizvoda
Einhell Professional akumulatorski višenamjenski alat GP-HC 18/5020 Li T BL-Solo nezaobilazan je član Einhell Power X-Change obitelji za bežično održavanje drveća i živice. Kao 2-u-1 uređaj dolazi s visokokvalitetnim nastavkom za škare za živicu i nastavkom s lancem za profesionalnu svestranu upotrebu, koji se mogu brzo i bez alata zamijeniti. Alat pokreće Einhell Brushless motor. Ovaj motor bez četkica pruža veću snagu i dulje vrijeme rada u usporedbi s klasičnim motorima s ugljenim četkicama. Nakon online registracije ostvaruje se 10-godišnje jamstvo na Brushless motor.
Teleskopska ručka akumulatorskog višenamjenskog alata može se podesiti po duljini bez alata te ima praktične, ergonomske površine za držanje s mekim rukohvatom. Kada se koristi kao teleskopske škare za živicu, ukupna duljina uređaja može se podesiti od 220 do 290 cm. Nastavak za škare za živicu može se zakretati u 8 položaja te je opremljen laserski i dijamantno brušenim čeličnim noževima duljine rezanja 50 cm i razmakom zubaca od 25 mm. Robusni metalni prijenos osigurava dug vijek trajanja.
Nastavak pile opremljen je kvalitetnom OREGON vodilicom i lancem duljine rezanja 18 cm te brzinom lanca do 7 m/s. Automatsko podmazivanje lanca u kombinaciji s velikim spremnikom ulja s kontrolnim prozorom osigurava optimalan i dugotrajan rad. Integrirana metalna kuka omogućuje jednostavno hvatanje i povlačenje grana. Kao pila za grane, alat se može podesiti na ukupnu duljinu od 174 do 250 cm.
Za siguran transport i skladištenje uključeni su zaštitna navlaka i zaštita vodilice. Za rad je potrebna 18 V baterija, a zaštitu od udaraca osigurava čelični okvir na kraju teleskopske ručke. Uređaj se isporučuje bez baterije i punjača. Oni su dostupni zasebno.
Tehnički podaci
| Korak lanca | 19.05 mm |
|---|---|
| Debljina lanca | 1.1 mm |
| Duljina rezanja (pila) | 180 mm |
| Duljina rezanja (škare za živicu) | 500 mm |
| Maks. brzina lanca | 7 m/s |
| Tip motora | Brushless motor |
| Napon motora | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 0 kom |
| Broj uključenih punjača | 0 kom |
| Broj pogonskih karika | 33 kom |
| Kapacitet spremnika ulja | 85 ml |
| Težina proizvoda | 3.75 kg |
| Duljina vodilice (pila) | 200 mm |
| Duljina vodilice (škare za živicu) | 550 mm |
| Razmak zubaca (škare za živicu) | 25 mm |
| Ukupna duljina (škare za živicu) max. | 290 cm |
| Ukupna duljina (škare za živicu) min. | 220 cm |
| Ukupna duljina (pila za grane) max. | 250 cm |
| Ukupna duljina (pila za grane) min. | 174 cm |
| Radna visina s teleskopskom funkcijom | 290 cm |
| Radna visina bez teleskopske funkcije | 174 cm |
| Tip proizvoda | Aku škare za živicu |
| Brand | Einhell Professional |
| Jamstvo | 2 god |
| Napon akumulatora | 18 V |