EINHELL Professional akumulatorske škare za živicu GP-CH 18/50 Li BLID EK000840770
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 149,90 €
Dostavljamo već od 13.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
PROFESSIONAL Akumulatorske škare za živicu
GP-CH 18/50 Li BL-Solo
- Član obitelji Power X-Change, potrebna je 1x 18 V baterija
- Brushless motor bez četkica – više snage i dulje vrijeme rada
- Brushless – 10 godina jamstva na motor bez četkica uz online registraciju
- 2 razine brzine za optimalno korištenje baterije
- Laserski rezane i dijamantno brušene čelične oštrice
- Sustav protiv zaglavljivanja za optimalnu sigurnost na radu
- Sakupljač reznica za uklanjanje reznog materijala
- Zaštita od udaraca za zaštitu noževa
- Visokokvalitetni aluminijski poklopac za noževe
- Metalni prijenos za dug radni vijek
- Ergonomska, tanka prednja ručka s mikro prekidačem
- Velika zaštita za ruke za siguran rad
- Udobno držanje zbog površina s mekanim rukohvatom
- Uklj. zaštitni poklopac oštrica za transport i skladištenje
- Isporuka bez baterije i punjača (dostupni zasebno)
Opis proizvoda
Einhell Professional akumulatorske škare za živicu GP‑CH 18/50 Li BL‑Solo nezamjenjiv su i snažan pomoćnik u vrtu. Kao dio Einhell Power X‑Change obitelji napajaju se snažnom 18 V litij‑ionskom baterijom i mogu se bežično fleksibilno koristiti. Pogon osigurava Einhell Brushless motor bez četkica koji pruža veću snagu i dulje vrijeme rada od uobičajenih motora s četkicama. Nakon online registracije vrijedi 10 godina garancije na Brushless motor. Zahvaljujući maloj težini od 2,6 kg, škare udobno leže u ruci. Uski prednji držač s mikroprekidačem omogućava precizno oblikovanje i rezanje živice i grmlja. Dugotrajna metalna prijenosna kutija optimizira prijenos snage na laserski rezane i dijamantski brušene čelične noževe s duljinom rezanja 50 cm i razmakom zuba 20 mm. Duljina štita je 56 cm, što omogućuje optimalno rezanje srednje velikih do velikih živica. Dva načina brzine omogućuju bolje rezultate: ECO način smanjuje snagu radi dužeg trajanja baterije, dok MAX POWER način omogućuje do 3060 rezova/min za lako rezanje debelih grana. Anti‑blok sustav i zaštita ruku pružaju visoku sigurnost rada. Uklonjivi skupljač omogućava brzo uklanjanje otpadnog materijala. Integrirana zaštita od udaraca i aluminijska zaštita noževa štite kvalitetne noževe, a stabilna futrola omogućava siguran transport i pohranu. Isporuka se vrši bez baterije i punjača, koji se prodaju zasebno.
Tehnički podaci
| Broj baterija uključenih u isporuku | 0 pcs |
|---|---|
| Broj punjača uključen u isporuku | 0 pcs |
| Duljina rezanja | 50 cm |
| Duljina vodilice | 50 cm |
| Materijal prijenosa | Metal |
| Napon motora | 18 V |
| Razmak zuba | 20 mm |
| Težina proizvoda | 2.5 Kg |
| Vrsta motora | Brushless - motor bez četkica |
| Tip proizvoda | Aku škare za živicu |
| Brand | Einhell Professional |
| Jamstvo | 2 god |
| Napon akumulatora | 18 V |