EINHELL Professional akumulatorske teleskopske škare za grane GP-LS 18/35 Li BL SoloID EK000840779
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 179,90 €
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
PROFESSIONAL Akumulatorske škare za orezivanje
GP-LS 18/35 Li BL-Solo
- Član Power X-Change obitelji; potrebna je 1 × 18 V baterija
- Brushless motor – više snage i dulje vrijeme rada
- Brushless – 10-godišnje jamstvo na motor nakon registracije
- Podesivi kapacitet rezanja za tanje ili deblje grane
- Rezanje grana do 35 mm debljine bez napora
- Brži rezovi tanjih grana s kapacitetom rezanja od 25 mm
- Za radne visine do 3 m
- Metalna kuka za povlačenje odrezanih grana
- Bypass oštrice od SK5 čelika za učinkovito rezanje
- Čist i oštar rez blizu grane za optimalan rast
- Čvrst zaštitni poklopac oštrica za sigurno skladištenje
- Čelični nosač za učinkovitu zaštitu baterije
- Ugodno rukovanje zahvaljujući vitkom dizajnu i Softgrip površinama
- Baterija i punjač nisu uključeni (dostupni zasebno)
Opis proizvoda
Einhell PROFESSIONAL akumulatorske škare za rezidbu GP-LS 18/35 Li BL-Solo idealna su pomoć za obrezivanje ruža, grmlja, trajnica ili voćaka – za PROFESSIONAL vrtlare ili kućni vrt. Kao dio Einhell Power X-Change obitelji, s ovim škarama mogu se koristiti sve baterije i punjači iz sustava. Uređaj pokreće Einhell Brushless motor koji pruža više snage i dulje vrijeme rada u usporedbi s klasičnim motorima s četkicama. Nakon online registracije ostvaruje se 10-godišnje jamstvo na Brushless motor. Akumulatorske škare za rezidbu bez napora režu grane debljine do 35 mm na radnoj visini do 3 m. Tanje grane debljine do 25 mm mogu se rezati brže. Kapacitet rezanja jednostavno se mijenja pritiskom na gumb izravno na ručki sa Softgrip površinom. Visokokvalitetne bypass oštrice od SK5 čelika osiguravaju čiste i oštre rezove bez gnječenja grana. Njima se praktično upravlja izravno na ručki. Ugrađena robusna metalna kuka služi za uklanjanje odrezanih grana sa stabla. Čvrsti plastični poklopac omogućuje sigurno skladištenje. Montažni čelični nosač osigurava optimalnu zaštitu baterije. Einhell PROFESSIONAL akumulatorske škare za rezidbu GP-LS 18/35 Li BL-Solo isporučuju se bez baterije i punjača. Oni su dostupni zasebno, primjerice kao praktični početni set.
Tehnički podaci
| Broj baterija uključenih u isporuku | 0 pcs |
|---|---|
| Broj punjača uključen u isporuku | 0 pcs |
| Maks. kapacitet rezanja | 35 mm |
| Min. cutting capacity | 25 mm |
| Napon motora | 18 V |
| Težina proizvoda | 1.7 Kg |
| Vrsta motora | Brushless - motor bez četkica |
| Working height max. | 3 m |
| Tip proizvoda | Aku škare za živicu |
| Brand | Einhell Professional |
| Jamstvo | 2 god |
| Napon akumulatora | 18 V |