Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
VILLAGER motorni trimer BC 43 EBID EK000651152
VILLAGER motorni trimer BC 43 EBID: EK000651152
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 130,81 €
- Cijena
- 123,99 €
VILLAGER motorni trimer BC 52 EB
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
VILLAGER motorni trimer BC 52 EB

Funkcije:
- Dobro izbalansirane performanse
Preporuka:
- Koristiti mješavinu goriva i Villager 2T ulja u omjeru 40:1 (2.5%)
| Specifikacije | |
|---|---|
| Category | Motorni trimeri |
| Tip motora | Dvotaktni, zračno hlađeni |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
| Snaga motora / broj obrtaja | 1.2 kW / 7800 rpm |
| Radni zahvat niti | 450 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
| Sistem prijenosa | Kardan |
| Tip kardanske cijevi | Nedjeljiva aluminijska |
| Promjer kardanske cijevi | 28 mm |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Masa | 7.88 kg |
| Linija proizvoda | Black edition |
| Tip proizvoda | Motorni trimeri |
| Brand | Villager |
| Jamstvo | 2 god |
| Maks. radna širina | 45 mm |
| Tip ručke | U |
| Zapremnina motora | 42.7 ccm |
| Snaga motora | 1.2 KS |
| Zapremnina spremnika goriva | 0.7 l |
| Tip motora | dvotaktni |