Quad na akumulator mini Reneblade 1000WID EK000586973
Quad na akumulator mini Reneblade 1000WID: EK000586973
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 620,00 €
Jamstvo: 0.5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Artikl nije moguće platiti gotovinom pri preuzimanju.
TEHNIČKI DETALJI
Original Actionbikes motor, elektromotor 1000 watta, baterije 3 x 12 volti, 25 km/h, pneumatske gume.
Prekidač gasa za 3 postavke brzine - Prednji branik - Priključak za opcionalnu stražnju prikolicu.
Sigurnost: Sigurnosni nožni prekidač na dodir - Perforirane prednje i stražnje disk kočnice - Odgoda gasa.
Težina proizvoda: 40 kg. Maksimalno opterećenje: 50 kg. Prikladno za djecu stariju od 5 godina. Veliki razmak od tla.
LED prednja svjetla se mogu uključiti - Naprijed / Neutralni / Unatrag - Sportski amortizer - Rotirajuća ručka gasa.
Off-road avanture sa quadom
Reneblade električni dječji quad pršti od snage. Iako je malenog i kompaktnog dizajna, džepni quad ima mnogo snage . Bilo na asfaltu, kroz šumu ili preko livade: terenske gume s gaznim slojem mogu podnijeti svaku površinu . Već od pete godine klinci mogu vješto projuriti svaki ugao i sigurno proći kroz cilj. Snažni električni motor od 1000 W pruža savršenu količinu uzbuđenja . Ovisno o opterećenju, moguća je brzina do 25 km/h . Brzina se može jednostavno regulirati pomoću okretne ručke i pouzdano smanjiti dodatnim ključem . Učinkovite disk kočnice i sustav Safety Touch osiguravaju sigurnu vožnju . S ovim električnim quadom vaš mališan može savladati svaki teren!
Reneblade električni dječji quad ima različite sigurnosne mehanizme i sustave podrške. To uključuje: LED prednja svjetla , sigurnosni uređaj na dodir koji gasi motor ako padne, prekidač za ISKLJUČIVANJE motora direktno na dohvat ruke i, naravno, moguće smanjenje brzine (može se podesiti pomoću dodatnog ključa). Amortizeri , prednji branik i trostruko izbušene disk kočnice također doprinose sigurnoj vožnji.

Relativno niska visina sjedala čini Reneblade električni quad posebno zanimljivim za mlađu ili manju djecu - tako da vaši potomci mogu naučiti kako koristiti motorna vozila u ranoj dobi. Podignuta, slobodno lebdeća klupa još uvijek daje dječjem quadu dovoljnu visinu i razmak od tla, što je također pojačano velikim gumama od 6 inča.

Mini dječji quad Reneblade električni
Mala težina – snažno ubrzanje
Kompaktnost Reneblade električnog quada za početnike također omogućuje malu ukupnu težinu. To znači da svako dijete može lako zadržati kontrolu nad vozilom. Ubrzanje je enormno zahvaljujući snažnih 1000 watta - ovisno o djetetovoj tjelesnoj težini i položaju ručice gasa može se postići i do 25 km/h!
| Tip proizvoda | Mini quad |
| Jamstvo | 0.5 god |
| Stražnja kočnica | disk |
| Dužina | 1090 mm |
| Širina | 670 mm |
| Maksimalna brzina | 25 km/h |
| Dobna Granica | 5+ |
| Prednja kočnica | disk |
| Vrsta motora | Električni |
| Brand | Actionbikes Motors |
| Visina | 690 mm |
| Masa vozila (kg) | 40 kg |
| Visina sjedišta | 500 |
| Model | Reneblade |
| Dimenzije prednje gume | 4.10-6 |
| Dimenzija stražnje gume | 13x5.0-6 |
| Nosivost | 50 kg |
| Maksimalna snaga W | 1000 W |