Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch hladnjak KGV58VLEASID EK000330793
Bosch hladnjak KGV58VLEASID: EK000330793
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 949,00 €
- Cijena
- 815,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
775,19 €
Bosch hladnjak KGV58VLEAS
Saznaj više
Dostavljamo već od 29.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Povrat novca 100 EUR!
Za ostvarivanje prava na povrat novca, osim kupnje, potrebna je registracija na MyBosch, recenzija uređaja i ispunjenje obrasca za prijavu za povrat novca.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.10.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Rok za prijavu je 60 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.10.2026.
Uvjete promocije pronađite na www.bosch-home.hr.
Bosch hladnjak KGV58VLEAS
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | Low Frost |
| Ukupni volumen | 503 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 377 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 126 l |
| Potrošnja električne energije | 266 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 191 cm |
| Širina | 70 cm |
| Dubina | 77 cm |
| Neto težina | 87.8 kg |
| Bruto težina | 94.4 kg |