AEG perilica rublja LFR61944BEID EK000498968
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 729,99 €
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Akcija 5 godina garancije vrijedi na proizvode kupljene od 1.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Perilica rublja 6000 ProSense®; , 60cm; , Energetska klasa E20: A / Centrifuga B; , Buka centrifuga: 76dB; E20: B; , Trajno magnetizirani Inverter indukcijski motor; , 1.351 (1.400) okr./min.; 9Kg; , G.1 LED/LCD display: Dodirne i mehaničke kontrole. Prikaz: zadanih vrijednosti, opcija, programa, vremena; , sustav mlaznica, 3 duga pretinca deterdženta, SoftPlus integrirano u programu; , WOOLMARK Blue certificate; , Programi: MIX 5Kg/69min., Eco 40-60, Pamuk, Sintetika, Osjetljivo, Vuna, Brzi 3Kg/20Min, Denim, Funkcionalna odjeća, Higiena; , Opcije: On/Off, Odabir temperature i centrifuge, Mrlje/Pretpranje, Ostale opcije, Dodatno ispiranje, Easy Iron, Start/Pause, Time Save, Odgoda početka; , NOVI ProSense™ - optimizacija ciklusa prema težini 1-9Kg; , Senzori: Flow meter, Aqua control sensor, Prosense; , Pause & Add - 10 min.; , Time Saving; ECO Time Saving; , Odgoda početka; , Presostat, roditeljsko zaključavanje; , Zaštita od poplave: AquaControl; , Presostat; , Gentle Care bubanj od nehrđajućeg čelika 69L; 49cm otvor bubnja; , Dimenzije u cm: 85 V x 60 Š x 63.6 / 66 D
| Brand | AEG |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Perilice rublja |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina perilice rublja | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 69 l |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 50 l |
| Broj programa | 10 |
| Brzi program | Da |
| Pranje u pari | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje rublja | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 66 cm |
| Neto težina | 75.5 kg |
| Bruto težina | 77 kg |