Franke perilica posuđa FDW 613 E5P FID EK000426017
Franke perilica posuđa FDW 613 E5P FID: EK000426017
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 464,53 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
FDW 613 E5P F
| KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Širina (cm) | 60 |
| Tipka "3 u 1" | Ne |
| Energetski razred | F |
| Energetski razred pranja | A |
| Energetski razred sušenja | A |
| Razina buke | 49 |
| Kapacitet pranja (setova posuđa) | 13 |
| Temperature pranja | 3 |
| Broj programa | 5 |
| Pranje pola punjenja | Da |
| Programi | Pola punjenja, Intenzivno, Brzo 30, Eco, Miješano |
| Šarke | Potpuno varijabilno |
| Ostalo | Inox filter |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Jamstvo | 5 god |
| Brand | Franke |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 104 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 12 l |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Broj programa | 5 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Ne |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 80 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 56 cm |
| Neto težina | 30 kg |
| Bruto težina | 33 kg |