Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje mikser M460CBKID EK000382588
Gorenje mikser M460CBKID: EK000382588
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 32,99 €
- Cijena
- 26,00 €
Gorenje mikser M460CBK
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje mikser M460CBK
| Tip proizvoda | Ručni mikseri |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 450 W |
| Broj brzina | 5 |
| Turbo funkcija | Da |
| Gumb za izbacivanje | Da |
| Visina | 14.2 cm |
| Širina | 18.8 cm |
| Dubina | 8.4 cm |
| Neto težina | 1.2 kg |