Blackview Fort 100 8GB/128GB, crni, mobitelID EK000841308
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 169,00 €
- Cijena
- 152,00 €
Dostavljamo već od 09.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
- MediaTek Helio G81 procesor
- 5000 mAh baterija
- 16MP glavna kamera
Snaga u ruci – spreman za sve izazove
Blackview Fort 100 osmišljen je za korisnike kojima treba više od običnog pametnog telefona. Njegova izdržljivost, dugotrajna baterija i čvrsta konstrukcija čine ga pouzdanim suputnikom u svakodnevnim izazovima – bilo da ste na gradilištu, u prirodi ili u zahtjevnim radnim uvjetima. Robustan, ali moderan – spreman za sve.
Pouzdan u svim uvjetima
Fort 100 dizajniran je da izdrži ekstremne uvjete. Vodootporan, otporan na prašinu i padove – idealan je za profesionalce na terenu, sportaše, planinare i sve koji traže pouzdan uređaj koji neće zakazati. Uz snažnu bateriju i višeslojnu zaštitu, Fort 100 osigurava komunikaciju i funkcionalnost kad je najpotrebnije.
| Brand | Blackview |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Ne |
| Veličina zaslona | 6.56 " |
| Tip zaslona | IPS, 720 x 1612 (HD+), 90Hz |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | Da |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | 16 MP |
| Prednja kamera | 13 MP |
| Tip procesora | MediaTek Helio G81 |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| Ostalo | otporan na vodu i prašinu, NFC, GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, Bluetooth 5.0, Wi-Fi, USB-C |
| Visina | 174.6 mm |
| Širina | 83 mm |
| Dubina | 10.7 mm |