Blackview Link 1 Kids 4GB/64GB, plavi, tablet + cover, Stylus olovkaID EK000841317
Blackview Link 1 Kids 4GB/64GB, plavi, tablet + cover, Stylus olovkaID: EK000841317
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 89,00 €
- Cijena
- 80,00 €
Rockchip RK3562 5000 mAh baterija 8.68" zaslon
Saznaj više
Dostavljamo već od 10.04.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- Rockchip RK3562
- 5000 mAh baterija
- 8.68" zaslon
Učenje i zabava na dohvat ruke
Blackview Link 1 Kids je dizajniran posebno za male istraživače. Ovaj tablet nudi sigurno, intuitivno i zabavno digitalno okruženje koje kombinira učenje, igru i kreativnost. S modernim dizajnom, čvrstim kućištem i laganim sučeljem, savršen je za prve digitalne korake vašeg djeteta.
ačajke
Više od tableta – kreativni alat uz dječji stylus
U pakiranju:
- Blackview Link 1 Kids tablet
- Dječju zaštitnu silikonsku masku s ručkom
- Stylus olovku
- USB-C kabel za punjenje
| Tip proizvoda | Tablet računala |
| Jamstvo | 1 god |
| Boja | Plava |
| Brand | Blackview |
| Veličina zaslona | 8.68 " |
| Broj jezgri procesora | 4 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Rezolucija ekrana | 1340 x 800 |
| Vrsta zaslona | IPS LCD |
| Stražnja kamera | 8MP |
| Priključak | USB Tip-C |
| Prednja kamera | 5MP |
| Mobilni podatci | Ne |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| Interna memorija | 64 GB |