Blackview Wave 9C 4GB/128GB, plavi, mobitelID EK000841327
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Blackview Airbuds 9, bežične in-ear slušalice, bijele!
Ponuda vrijedi do 07.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 99,00 €
Dostavljamo već od 09.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
- Unisoc Tiger T603 procesor
- 5000 mAh baterija
- 6.56" zaslon
Snaga i ravnoteža u svakom trenutku
Blackview Wave 9C donosi idealan balans između svakodnevne upotrebljivosti i pouzdane izdržljivosti. Stvoren za korisnike koji traže praktičan pametni telefon bez nepotrebne komplikacije, Wave 9C nudi jednostavno sučelje, solidne performanse i dugotrajnu bateriju. Bilo da ga koristiš za posao, školu, komunikaciju ili zabavu – ovaj telefon nudi ono što je najvažnije: stabilnost, jasnoću i trajnost.
Diskretan, robustan i moderan dizajn
Wave 9C spaja minimalistički izgled s robusnim detaljima koji ulijevaju povjerenje. Njegovo kućište ima ergonomski dizajn s teksturiranim leđima za bolje prianjanje, dok zaobljeni rubovi omogućuju ugodno držanje tijekom cijelog dana. Dostupan u elegantnim bojama, ovaj uređaj se savršeno uklapa u svaki stil – bilo da si u uredu, na terenu ili u pokretu.
Pouzdan u svakodnevici
Blackview Wave 9C idealan je za korisnike koji žele uređaj koji će jednostavno – raditi. Uz jednostavno Android sučelje, podršku za osnovne aplikacije i otpornost na udarce, Wave 9C je spreman za sve izazove. Njegova baterija traje cijeli dan, a jednostavno rukovanje čini ga dostupnim svakome.
| Brand | Blackview |
| Boja | Plava |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Ne |
| Veličina zaslona | 6.56 " |
| Tip zaslona | IPS, 720 x 1612 (HD+) |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | Da |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | 8 MP |
| Prednja kamera | 13 MP |
| Tip procesora | Unisoc Tiger T603 |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Operativni sustav | Android 15 |
| Ostalo | GPS, GLONASS, Galileo, Bluetooth 4.2, Wi-Fi, USB-C |
| Visina | 163.6 mm |
| Širina | 75.8 mm |
| Dubina | 9.15 mm |