Blackview Xplore X1 5G 12GB/256GB, crni, mobitelID EK000841314
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 409,00 €
- Cijena
- 368,00 €
Dostavljamo već od 09.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
- MediaTek Dimensity 7050 procesor
- 10000 mAh baterija
- 108MP glavna kamera
Pametni telefon za ekstremne izazove
Blackview Xplore X1 je dizajniran za korisnike koji ne pristaju na kompromise – moćan uređaj spojen s čvrstom konstrukcijom i suvremenim mogućnostima. Njegov izgled odaje dojam snage, a performanse pružaju sigurnost u svim situacijama. Uređaj koji vas prati bez obzira na to gdje se nalazite – u prirodi, na gradilištu ili u svakodnevnim izazovima.
Robusnost koja ne poznaje granice
Xplore X1 dolazi s iznimnim certifikatima otpornosti: IP68, IP69K i MIL-STD-810H – što znači da podnosi vodu, prašinu, padove i temperaturne ekstreme. Idealan je za zahtjevne profesionalce, planinare, tehničare, avanturiste ili sve one koji traže izdržljivost uz besprijekoran rad. Otporan, pouzdan i spreman za sve.
| Brand | Blackview |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Ne |
| Veličina zaslona | 6.78 " |
| Tip zaslona | IPS, 1080 x 2460 (FHD+), 120Hz, Corning Gorilla Glass 5 |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Da |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | 108 MP + 20 MP |
| Prednja kamera | 50 MP |
| Tip procesora | MediaTek Dimensity 7050 |
| Kapacitet baterije | 10000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Operativni sustav | Android 15 |
| Ostalo | IP68, IP69K, MIL-STD-810H, sekundarni zaslon 2.01, NFC, GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6, USB-C, 5G |
| Visina | 184 mm |
| Širina | 83 mm |
| Dubina | 18 mm |