Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Set sudoper Foster Elettra 5197060 + slavina Vida, krom matID EK000604803
Set sudoper Foster Elettra 5197060 + slavina Vida, krom matID: EK000604803
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 359,00 €
Set sudoper Foster Elettra 5197060 + slavina Vida, krom mat: Sastoji se od sudopera Foster Elettra 5197060 i slavi...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Set sudoper Foster Elettra 5197060 + slavina Vida, krom mat:
Sastoji se od sudopera Foster Elettra 5197060 i slavine Vida u matiranom kromiranom finišu. Foster Elettra 5197060 ima svojstva slična prethodnom modelu, a slavina Vida dodaje estetsku vrijednost kuhinjskom prostoru.
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Foster |
| Dužina sudopera | 970 cm |
| Širina sudopera | 500 cm |
| Širina ormarića | 60 cm |
| Rupa za slavinu | Da |
| Ocjedna ploha | Da |
| Način ugradnje | Na radnu ploču |
| Dubina bazena | 197 cm |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Broj bazena | 1 |
| Materijal | Plemeniti čelik |