Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
SINK SOLUTION set sudopera i slavine PARMA, bežID EK000496658
SINK SOLUTION set sudopera i slavine PARMA, bežID: EK000496658
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 301,90 €
Set sudopera i slavine PARMA je kombinacija modernog izgleda i funkcionalnosti koji će dočarati sve raskoši vaše kuhinje. Set je sastavljen od sudopera LUMINA40 PLUS i slavine IDA. Set sadrži: sif...
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Set sudopera i slavine PARMA je kombinacija modernog izgleda i funkcionalnosti koji će dočarati sve raskoši vaše kuhinje. Set je sastavljen od sudopera LUMINA40 PLUS i slavine IDA. Set sadrži: sifon, kopče za pričvršćivanje sudopera, POP UP (daljinski) i slavinu. Brand: Sink Solution
Za ormarić: 450 mm
Dostupne boje: crna, bež
Dimenzija: 430x500x190 mm (LUMINA 60)
Materijal: Granit
Sadrži: POP-UP sifon (daljinski), sifon, kopče za pričvršćivanje
Mogućnost ugradnje: Na radnu površinu
Izvedba: reverzibilan
Slavina: IDA
Dostupne boje: crna, bež
Visina slavine: 330 mm
Jamstvo: 5 godina sudoper, 2 godine slavina
| Dubina | 19 cm |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Bež |
| Dužina (cm) | 50 cm |
| Brand | Sink Solution |
| Širina | 43 cm |
| Dužina sudopera | 500 cm |
| Širina sudopera | 430 cm |
| Širina ormarića | 45 cm |
| Rupa za slavinu | Da |
| Ocjedna ploha | Ne |
| Oblik sudopera | Kvadratni |
| Način ugradnje | Ugradbeni |
| Dubina bazena | 190 cm |
| Daljinski upravljač | Da |
| Broj bazena | 1 |
| Glavni materijal | Granit |
| Tip proizvoda | Set sudoper + slavina |
| Materijal | Granit |