Alveus sudoper COMBI ELECTRA 120ID EK000602987
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 335,00 €
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Alveus kuhalo i sudoper Combi Electra prilagođen je za ugradnju u čajne i manje kuhinje garsonijerama, vikendicama te kućama za odmor. Odlikuje se funkcionalnim razmještajem grijaćih tijela i elegancijom plemenitog nehrđajućeg čelika, od kojeg je izrađeno kućište.
Svi modeli opremljeni su električnim grijaćim tijelima i odgovaraju direktivama EU glede sigurnosti i elektromagnetne usklađenosti.
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Alveus |
| Tip proizvoda | Sudoperi |
| Oblik sudopera | Kvadratni |
| Način ugradnje | Nasadni |
| Materijal | Inox |
| Rupa za slavinu | Ne |
| Broj bazena | 1 |
| Ocjedna ploha | Da |
| Daljinski upravljač | Ne |
| Širina sudopera | 60 cm |
| Dužina sudopera | 120 cm |
| Dubina bazena | 15.5 cm |