Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Franke Kubus 2 KNG 110-37ID EK000421988
Franke Kubus 2 KNG 110-37ID: EK000421988
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 398,04 €
Materijal i boja: Kašmir Način ugradnje: Ugradnja ispod radne ploče Način ugradnje: 45 Familija: Kubus Dimenzije (mm): 410x460 Dimenzije kade (mm): 370x420x200 Ugradni...
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Materijal i boja: Kašmir
Način ugradnje: Ugradnja ispod radne ploče
Način ugradnje: 45
Familija: Kubus
Dimenzije (mm): 410x460
Dimenzije kade (mm): 370x420x200
Ugradni otvor (mm): 370x420
Ostalo: Mehanički patent daljinski zatvarač, Ugradnja ispod radne ploče, Sanitized, Drobilica za otpad
Način ugradnje: Ugradnja ispod radne ploče
Način ugradnje: 45
Familija: Kubus
Dimenzije (mm): 410x460
Dimenzije kade (mm): 370x420x200
Ugradni otvor (mm): 370x420
Ostalo: Mehanički patent daljinski zatvarač, Ugradnja ispod radne ploče, Sanitized, Drobilica za otpad
| Boja | Krem |
| Brand | Franke |
| Tip proizvoda | Sudoperi |
| Materijal | Fragranit |
| Rupa za slavinu | Da |
| Širina | 37 cm |
| Dubina | 20 cm |
| Dužina (cm) | 42 cm |