Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Podna svjetiljka ELLIOTT LED, IP20, srebrnaID EK000568187
Podna svjetiljka ELLIOTT LED, IP20, srebrnaID: EK000568187
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 64,10 €
- Cijena
- 48,99 €
Ova podna svjetiljka u mat nikalu impresionira svojom funkcionalnošću. Opremljen prekidačem i flexo rukom, mora se imati za svaki životni prostor.
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova podna svjetiljka u mat nikalu impresionira svojom funkcionalnošću. Opremljen prekidačem i flexo rukom, mora se imati za svaki životni prostor.
| Tip proizvoda | Podne svjetiljke |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | GLOBO |
| Temperatura boje | 3000 K |
| Svjetlosna snaga | 320 lm |
| Snaga | 5 W |
| Energetska klasa | G |
| Vrsta grla | LED |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 145 cm |
| Širina | 49 cm |
| Dubina | 49 cm |