Podna svjetiljka JASON, 1x E14, crnaID EK000776196
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 79,99 €
- Cijena
- 31,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 22.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Elegantna podna svjetiljka izrađena od metala crne boje, jednostavnog i modernog dizajna koji se lako uklapa u različite stilove interijera. Zahvaljujući podesivom fleksibilnom vratu (Flexo), smjer svjetla može se lako prilagoditi prema potrebi, što je čini idealnim izborom za čitanje, rad ili ambijentalno osvjetljenje. Stabilna okrugla baza osigurava sigurnost i čvrstoću, dok cjelokupna izvedba kombinira funkcionalnost i estetiku. Jednostavna, prilagodljiva i elegantna — savršena podna svjetiljka za dnevni boravak, radni kutak ili spavaću sobu.
Specifikacije
- Materijal: metal, crna boja
- Promjer baze: ø 200 mm
- Visina: 1450 mm
- Grlo: 1 × E14
- Maksimalna snaga žarulje: 25 W, 230 V
- Žarulja: nije uključena u pakiranje
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 25 W |
| Vrsta grla | E14 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 145 cm |
| Širina | 20 cm |
| Dubina | 20 cm |