Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Podna svjetiljka POVIMENTO, E27, narančasto/crnaID EK000500931
Podna svjetiljka POVIMENTO, E27, narančasto/crnaID: EK000500931
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 130,37 €
Podna svjetiljka POVIMENTO narančasto/crna, drvo/juta, visina 165 cm, promjer sjenila 30 cm, E27, 45-60 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Podna svjetiljka POVIMENTO narančasto/crna, drvo/juta, visina 165 cm, promjer sjenila 30 cm, E27, 45-60 W.
| Tip proizvoda | Podne svjetiljke |
| Boja | Crno/Narančasta |
| Brand | N/A |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Drvo |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 165 cm |
| Širina | 30 cm |