Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Podna svjetiljka YILDO, E27, crno/ bakrenaID EK000501463
Podna svjetiljka YILDO, E27, crno/ bakrenaID: EK000501463
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 239,22 €
Podna svjetiljka YILDO, crno/bakrena, metal, 40 x 28 cm, visina 165 cm, promjer sjenila 16 cm, visina 18 cm, duljina kabla 150 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Podna svjetiljka YILDO, crno/bakrena, metal, 40 x 28 cm, visina 165 cm, promjer sjenila 16 cm, visina 18 cm, duljina kabla 150 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Podne svjetiljke |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 150 cm |
| Širina | 40 cm |