Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stolna svjetiljka MANAGVATI, E27, tirkiznaID EK000500941
Stolna svjetiljka MANAGVATI, E27, tirkiznaID: EK000500941
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 157,91 €
Stolna svjetiljka MANAGVATI tirkizna, drvo/metal, 14 cm, visina 52 cm, duljina kabla 200 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stolna svjetiljka MANAGVATI tirkizna, drvo/metal, 14 cm, visina 52 cm, duljina kabla 200 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Stolne svjetiljke |
| Boja | Tirkizna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 52 cm |
| Širina | 14 cm |