Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stolna svjetiljka PROFILL, E27, crno/bežID EK000501455
Stolna svjetiljka PROFILL, E27, crno/bežID: EK000501455
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 146,30 €
Stolna svjetiljka PROFILL, crno/bež, metal/platno, 27 x 20 cm, visina 65 cm, promjer sjenila 20 cm, visina 22 cm, duljina kabla 200 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stolna svjetiljka PROFILL, crno/bež, metal/platno, 27 x 20 cm, visina 65 cm, promjer sjenila 20 cm, visina 22 cm, duljina kabla 200 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Stolne svjetiljke |
| Boja | Bež/crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 65 cm |
| Širina | 27 cm |