Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stolna svjetiljka STYLE, 2 x E27, crno/zlatnaID EK000500970
Stolna svjetiljka STYLE, 2 x E27, crno/zlatnaID: EK000500970
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 241,43 €
Stolna svjetiljka STYLE, metalna, crno/zlatna promjer 36 cm, visina 57 cm, duljina kabla 200 cm, 2 x E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stolna svjetiljka STYLE, metalna, crno/zlatna promjer 36 cm, visina 57 cm, duljina kabla 200 cm, 2 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Stolne svjetiljke |
| Boja | Crno/Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 57 cm |
| Širina | 36 cm |