Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vidik stolna svjetiljka 11850 (Ø17 cm), E14, IP20, smeđaID EK000571322
Vidik stolna svjetiljka 11850 (Ø17 cm), E14, IP20, smeđaID: EK000571322
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 61,58 €
Ova stolna svjetiljka izrađena od kvalitetnog ratana u smeđoj boji svojim dizajnom upotpunit će svaki prostor u Vašem domu. Podna svjetiljka je praktična i dekorativna i pružat će dodatno...
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova stolna svjetiljka izrađena od kvalitetnog ratana u smeđoj boji svojim dizajnom upotpunit će svaki prostor u Vašem domu. Podna svjetiljka je praktična i dekorativna i pružat će dodatno osvjetljenje Vašim najdražim prostorijama. Podna svjetiljka idealno će se uklopiti u dnevni boravak ili spavaću sobu i stvoriti opušten ugođaj u kojemu će te uživati.
- Grlo: E14
- Broj izvora: 1
- Max.snaga žarulje: 40
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 170
- Visina (u mm): 340
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Drvo + plastika + tkanina
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Stolne svjetiljke |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Smeđa |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E14 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Drvo |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 34 cm |
| Širina | 17 cm |
| Dubina | 17 cm |