Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Reflektor ELLIOTT, 2xE14 LED, IP20, srebrnaID EK000568137
Reflektor ELLIOTT, 2xE14 LED, IP20, srebrnaID: EK000568137
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 33,97 €
- Cijena
- 22,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Ovaj reflektor uvjerava svojim izgledom. Mješavina razigranog i elegantnog čini ga tako posebnim. Mat komponente nikla savršeno se uklapaju s prozirnim i satenskim staklom. Reflektor duljine 28 cm ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ovaj reflektor uvjerava svojim izgledom. Mješavina razigranog i elegantnog čini ga tako posebnim. Mat komponente nikla savršeno se uklapaju s prozirnim i satenskim staklom. Reflektor duljine 28 cm daje 800 lumena snažno svjetlo koje osvjetljava ugodnu 3000K toplu bijelu boju.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Srebrna |
| Brand | GLOBO |
| Temperatura boje | 3000 K |
| Svjetlosna snaga | 620 lm |
| Snaga | 5 W |
| Energetska klasa | G |
| Vrsta grla | LED |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 21.1 cm |
| Širina | 9.7 cm |
| Dubina | 28 cm |