Reflektor ROBBY, 2x GU10, crniID EK000776206
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 32,99 €
- Cijena
- 14,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Elegantni dvostruki reflektor izrađen od metala crne mat boje s kromiranim detaljima, odlikuje se modernim i minimalističkim dizajnom koji savršeno pristaje suvremenim interijerima. Zahvaljujući dvjema podesivim glavama, svjetlost se može usmjeravati prema željenim područjima, čime se postiže optimalno osvjetljenje prostora. Idealno rješenje za dnevne boravke, hodnike, radne prostore ili kao akcentna rasvjeta u modernim ambijentima. Kombinacija crne mat završnice i kromiranih detalja daje reflektoru sofisticiran i profesionalan izgled, dok podesive glave omogućuju fleksibilnost i precizno usmjeravanje svjetla prema potrebi.
Specifikacije
- Materijal: metal
- Boja: crna mat, krom
- Dimenzije (D × Š × V): 260 × 60 × 120 mm
- Grla: 2 × GU10
- Maksimalna snaga žarulje: 35 W, 230 V
- Žarulje: nisu uključene
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 35 W |
| Vrsta grla | GU10 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 12 cm |
| Širina | 6 cm |
| Dubina | 26 cm |