Stropna svjetiljka ZARA, LED, metalnaID EK000776198
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 94,99 €
- Cijena
- 54,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Elegantna i suvremena stropna svjetiljka izrađena od metala u pješčano i bijeloj mat boji, s kombinacijom bijelih i prozirnih plastičnih elemenata koji stvaraju profinjen vizualni efekt i ugodno, toplo bijelo svjetlo (3000 K). Zahvaljujući izduženom obliku i modernom dizajnu, svjetiljka se savršeno uklapa u blagovaonice, hodnike, radne prostore i moderne dnevne boravke, pružajući ravnomjerno i učinkovito osvjetljenje uz minimalnu potrošnju energije. Spoj elegantnih tonova, suvremenog oblika i pouzdane LED tehnologije čini ovu svjetiljku savršenim izborom za moderno i ugodno osvjetljenje doma ili poslovnog prostora.
Specifikacije
- Materijal: metal, plastika (bijela, prozirna)
- Boja: pješčano mat, bijela
- Dimenzije (D × Š × V): 670 × 130 × 195 mm
- Snaga: LED 24 W, 230 V
- Svjetlosni tok: 2510 lm (izvor) / 1600 lm (izlaz)
- Temperatura boje: 3000 K (topla bijela)
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 24 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 19.5 cm |
| Širina | 13 cm |
| Dubina | 67 cm |