Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropni reflektor ROBBY (41x6x13,5 cm), IP20, crnaID EK000568156
Stropni reflektor ROBBY (41x6x13,5 cm), IP20, crnaID: EK000568156
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 48,07 €
- Cijena
- 35,99 €
To je jednostavno reflektor serije Robby inspirira dizajnom i bojanjem. Na pravokutnom stropnom nosaču izrađenom od crnog mat metala i MDF-a u drvenom izgledu (41 x 6 cm) nalaze se tri UTIČNICE GU1...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
To je jednostavno reflektor serije Robby inspirira dizajnom i bojanjem. Na pravokutnom stropnom nosaču izrađenom od crnog mat metala i MDF-a u drvenom izgledu (41 x 6 cm) nalaze se tri UTIČNICE GU10, svaka prekrivena cilindričnom nijansom. Utičnica GU10 omogućuje vam slobodan izbor žarulja, do maksimalne snage od 35 vata.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 35 W |
| Vrsta grla | GU10 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 13.5 cm |
| Širina | 6 cm |
| Dubina | 41 cm |