Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Stropni reflektor XARA I, 3xE14, IP20, crnaID EK000568140
Stropni reflektor XARA I, 3xE14, IP20, crnaID: EK000568140
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 35,25 €
- Cijena
- 24,99 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
23,74 €
Stropni reflektor Xara I uvjerava svojim elegantnim dizajnom. Tri pokretna metalna kaveza u obliku crnog dijamanta pričvršćena na ruku u obliku slova E trebala bi privući svačiju pozornost. Mjesta ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stropni reflektor Xara I uvjerava svojim elegantnim dizajnom. Tri pokretna metalna kaveza u obliku crnog dijamanta pričvršćena na ruku u obliku slova E trebala bi privući svačiju pozornost. Mjesta ovog reflektora opremljena su utičnicom E14, koja vam omogućuje da sami odaberete pravu žarulju (maksimalno 40W) i tako odredite svjetlinu svijetle boje i intenzitet svjetla. Zbog uštede energije i dugovječnosti preporučujemo LED žarulje. Daljnjim reflektorima iz ove serije možete upotpuniti sliku u svoja četiri zida.
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E14 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 18 cm |
| Širina | 23 cm |
| Dubina | 23 cm |